Şeker Santrifüjleri

Thomas Broadbent Grubu 1864 yılında kurulmuş bir İngiliz firmasıdır ve üretimlerinin büyük bir bölümü dünya çapında hemen hemen tüm ülkelerde kullanılmaktadır.

 150 yıla yakın tecrübe ve üretim kalitesi ile şeker santrifüjlerinde en büyük üreticilerden biridir.

Dünyanın çeşitli pazarlarına servis veren şirketin merkezi İngiltere Huddersfield’de olup, Amerika Birleşik Devletleri’nde ana ofis olmak üzere dünyanın birçok yerinde satış ve servis ağı bulunmaktadır.

 Thomas Broadbent Grubu sadece santrifüj üretimi konusunda çalışmaktadır. 150 yıllık santrifüj üretimi tecrübesi ile en son teknolojileri, en kolay ve en ekonomik işletme şartları ile birlikte sunmaktadır. Broadbent, şeker santrifüjlerinde hem tasarım hem de üretimde dünya lideri bir kuruluştur.

Broadbent’in hizmet anlayışı satış sonrasında da devam etmektedir. Çok geniş bir yelpazede üretilen ve stoklanan yedek parçalar, ekonomik fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yedeklerimiz ABD ve İngiltere’de bulunan ambarlarımızdan sevk edilmektedir.

 AR-GE

Araştırma, geliştirme ve tasarım Broadbent’in en önde gelen stratejisidir. Broadbent bu alanlardaki başarısını 25′ten fazla uzman mühendis ve laboratuvar elemanından oluşturulan takımına borçludur. Bu kadroya ek olarak, Broadbent en iyi olabilmek için akademik enstitüler ve bağımsız danışmanlar ile de beraber çalışmaktadır. Bunlardan bazıları;

 Cambridge Üniversitesi Mühendislik Bölümü

 Cambridge Üniversitesi Jeoteknik Merkezi

 AEA Teknoloji Ayrıştırma İşlemi Hizmetleri

P.D. Thompson, Tatlandırıcı ve İlgili Endüstrilere Danışman

 Broadbent, 1991 yılından beri BS EN ISO 9001 sertifikalarına sahiptir.